Корзина
8 отзывов
ТОВ "Агро Розвиток" - семена озимых, подсолнечника, кукурузы. Микроудобрения
+380961681968
+380951681968
Водафон

Семена подсолнечника Коссад Семанс (Caussade Semences)

КОССАД СЕМАНСджерело ГЕНЕТИКИ

   Філософію Коссад Семанс можна виразити трьома показниками:

- Діяльність на 100% в насінництві;

- Капітал на 100% в сільському господарстві;

- Інвестування в розмірі 14% від прибутку в наукові дослідження для покращення селекції рослин в усіх зонах, де вона представлена.

     Коссад Семанс пропонує точні і ясні відомості для кожного виду рослин, відповідаючи численним потребам, як сільськогосподарських, так і агропромислових галузей.

     Коссад Семанс досконало володіє всіма аспектами насінництва:

Дослідженнями – розробляючи нові і покращуючи вже існуючі сорти та гібриди;

Виробництвом сертифікованого насіння;

Переробкою – обробка, пакування.

    Всі ці сорти і гібриди створені з урахуванням побажань споживачів і в тісній співпраці із землекористувачами і тваринництвом, дилерами, дистриб’юторами, підприємцями. Врахування побажань виробніків сільскогосподарського світу дозволило Коссад Семанс зайняти місце в десятці перших нассінєводів світу.

    Коссад Семанс уважно відслідковує особливості потреб ринку України, що являю собою дуже специфічний ринок із значними посівними площами, з різноманітними кліматичними умовами, що потребують часто індівідуального агрономічного підходу. В зв’язку з цим, Коссад Семанс для своїх клієнтів постійно надає агрономічні консультації і підтримку, проводить конференції на актуальні теми та надає допомогу в маркетингу і логістиці.

    Коссад Семанс будує свої взаємовідносини із клієнтами і партнерами на тісній і довготривалій співпраці, що сьогодні і визначає її стратегію розвитку.

 

      Соняшник від компанії Коссад Семанс.

      На сході та півдні України недотримання сівозміни призводить до значного поширення шкідливих організмів, що завдають дедалі більшої шкоди посівам соняшника.

     Соняшник, як культура невибаглива до вологи і толерантна до довкілля, користується сьогодні високим попитом в товарному виробництві. Новітні технології генетики при виведенні нових гібридів соняшнику спрямовані на оптимизацію агротехнологій вирощування даної культури, отримання високого потенціалу врожайності, незалежно від зони вирощування. Це дозволяє цій культурі займати достатньо велику площу в посівах багатьох країн Європи, зокрема на найбільший частині України.

     Одна з головних задач наших селекціонерів полягає в виведенні гібридів соняшнику найліпше адаптованих до умов України, з підвищеною стійкістю проти хвороб, що надасть можливість отримувати стабільні врожаї з гарантовано високою якістю врожаю.

    Широкий асортимент гібридів соняшнику, пропонований нашою компанією, дозволяє нам бути присутніми у всіх секторах ринку: соняшник олеїновий-лінолевий – стійкий до вовчка (broomrape)-лінолевий Clearfield (стійкий до імідозолінів). У найближчий час отримають реєстрацію НОВІ гібриди, стійкі до нових рас вовчка та високоолеїнові гібриди Clearfield..

    Коссад Семанс пропонує свою сучасну гамму гібридів соняшнику товарного призначення, а також гібриди для кондитерської галузі

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Меню
Производитель
  • 8
Фильтры
Диапазон цен, грн.
Наличие
  • 8
Страна производитель
  • 8
Культура
  • 8
Тип продукции
  • 8
Группа спелости
  • 5
  • 3
+380961681968
Київстар
+380951681968
Водафон
Украина Днепропетровская область Кривой Рог ул. Днепропетровское шоссе 15 А офис 401
ТОВ "Агро Розвиток"
Юрий Михайлович
Карта